با حافظه‌های جامد سری AORUS Gen4 7000s کمپانی گیگابایت به بی‌نهایت و فراتر از آن پرواز کنید!

کمپانی گیگابایت که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سازندگان فعال در حوزه‌هایی همچون مادربرد، کارت گرافیک و راهکارهای سخت‌افزاری مطرح می‌باشد در تازه‌ترین اقدام خود از حافظه‌های جامد سری AORUS Gen4 7000s با قابلیت خوانش ۷ گیگابایت اطلاعات بر ثانیه رونمایی کرد. درایوهای اس‌اس‌دی جدید و تازه‌نفس معرفی شده به لطف کنترلر PCIe 4.0 نسل جدید و تراشه‌های حافظه پیشرفته ۳D-TLC NAND بهبود ۵۵ درصدی کارایی را در مقایسه با محصولات سری PCIe 4.0 NVMe نسل پیشین به ارمغان آورده و در دو تنوع ظرفیتی دو ترابایتی و یک ترابایتی روانه بازار شده‌اند. طراحی این سری از درایوهای جامد به‌منظور سهولت در نصب و استفاده بر مبنای فرم فاکتور M.2 2280 انجام پذیرفته است. فرآیند دفع گرمای تولیدی و جلوگیری از افت کارایی برعهده رابط‌های حرارتی تمام آلومینیومی بزرگ، به همراه پدهای دو سطحی با پوشش نانو کربن گذاشته شده است تا نه تنها اتلاف گرما با گستردگی قابل توجهی همراه شده، بلکه زیبایی و جذابیت ظاهری محصول نیز حفظ شده و در نگاه اول احساس قدرت را فرد القا نماید.

با حافظه‌های جامد سری AORUS Gen4 7000s کمپانی گیگابایت به بی‌نهایت و فراتر از آن پرواز کنید!

 امکان نظارت سریع بر وضعیت فعلی حافظه و آگاهی از وضعیت آن به‌وسیله نرم‌افزار SSD Tool Box در اختیار کاربران و مصرف‌کنندگان قرار گرفته است. آقای جکسون سو، کارگردان بخش راهکارهای توسعه محصولات کمپانی گیگابایت در مورد این محصول فرموده است:

“دستگاه‌های ذخیره‌سازی دائمی اطلاعات با تکامل خود در حال بهره‌مندی از مزیت افزایش سرعت استاندارد PCIe 4.0 می‌باشند که اخیراً از پنج گیگابایت بر ثانیه به هشت گیگابایت بر ثانیه بهبود پیدا کرده است. این خبری عالی برای آن دسته از کاربرانی محسوب می‌شود که به دنبال بهینه‌سازی عملکرد ذخیره‌سازی و به حداقل رساندن گلوگاه در عملکرد سیستم خود می‌باشند. حافظه‌های جامد AORUS Gen4 7000s کمپانی گیگابایت به پیشرفت همچنان فراتر استانداردهای ثبت شده توسط نسل‌های پیشین درایوهای اس‌اس‌دی پرداخته‌اند. پس از نصب سیستم‌عامل، کاربران می‌توانند از سرعت قابل توجه ۷ گیگابایت بر ثانیه در خواندن و ۶٫۸۵ گیگابایت بر ثانیه در نوشتن اطلاعات نهایت لذت را کسب کرده و بدون نگرانی از بابت افت کارایی در نتیجه افزایش حرارت تولیدی، کارایی و سرعت عملکرد رایانه شخصی خود را با افزایش قابل توجهی همراه سازند.”

منبع: Gigabyte.com

دیدگاه‌ها

*
*

بازگشت به بالا
0